ВІДДІЛ НАСІННИЦТВА КУКУРУДЗИ

ВІДДІЛ НАСІННИЦТВА КУКУРУДЗИ

Основне завдання лабораторії насінництва кукурудзи — виробництво насіння гібридів кукурудзи та забезпечення високого конкурентного рівня посівних і сортових якостей насіння. Це завдання виконується кращими професіоналами галузі за напрямками:

1.Вивчення і прискорене розмноження вихідних батьківських форм перспективних гібридів, включаючи отримання другого за річний цикл врожаю в зимовому розпліднику;
2.Забезпечення повного циклу насінництва самозапилених ліній і гібридів батьківських форм кукурудзи;
3.Моніторинг сортових якостей кожної виробленої партії насіння методом грунтконтроля в розплідниках в Україні і в зимовому розпліднику в Чилі для своєчасного вжиття заходів щодо поліпшення якості;
4.Розробка нових прийомів в насінництві для підвищення рентабельності насінництва та здешевлення насіння для кінцевого споживача;
5.Постійний моніторинг всіх сортових посівів кукурудзи в агрокорпорації «Степова» та забезпечення роботи з формування високих сортових якостей насіння;
6.Проведення високоякісного збирання насіннєвого врожаю і сучасного рівня технології його післязбирального доопрацювання на насіннєвих заводах;
7.Проведення сертифікації нового врожаю насіння.

Лабораторія насінництва кукурудзи планує вирощування і виробляє батьківські форми більше двадцяти гібридів, рекомендованих для використання у виробництві, а також веде насінництво перспектівних гібридів кукурудзи.

Професіоналізм співробітників НДІ дозволяє щорічно вирощувати понад вісімдесят різних партій насіння з високою типовістю на загальній площі 4,8-5,5 тис.га.

Висококонкурентні посівні якості насіння забезпечує збирання врожаю спеціальним комбайном «BOURGOIN» та післязбиральна обробка на сучасному насіннєвому заводі, обладнаному фірмою «CIMBRIA».

Агрокорпорація «Степова» також запустила спеціалізований завод, який не має аналогів в Україні, на якому виконують якісну сушку насіннєвих качанів, а потім відправляють матеріал на сортування, обмолот, очищення, калібрування і протруювання на лінії, яка легко зачищується.

Інтелектуальну основу лабораторії селекції кукурудзи і лабораторії насінництва кукурудзи складають авторитетні вчені і кращі фахівці галузі.

 

Контакти

Офіційне представництво з продажу насіння
ТОВ «ТД «СТЕПОВА»

 • м Дніпро,
  вул. Калинова, 3
 • З питань оренди складських приміщень:
  +38 050 059 12 28 - Юлія
 • Експорт, імпорт, логістика. Спеціаліст з сертифікації.
  +38 098 298 97 74 - Світлана

Доставка

Доставка готової продукції здійснюється самовивозом зі складу. Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом. Також ми завжди готові допомогти з організацією доставки в будь-яку точку України.

Залишити відгук

останні відгуки

Дмитро
15.01.2020 16:42
Дякуемо Степова за гарну роботу, дуже гарне обслуговування.
Ангелина
20.12.2019 12:56
Мне понравилось, что представитель компании был отзывчивым, приветливым, профессиональным, сам подсказал на что обратить внимание. Я довольна покупкой, рекомендую!
Максим
13.12.2019 14:16
Заказывал 6 п.е кукурузы Даниил. Цена адекватная. Качество отличное.

Головний Офіс Агрокорпорація «Степова»

 • м Дніпропетровськ, вул. Калинова, 3
 • (0562) 399-100, 095 794 79 38

Логістичний Центр, Склади, Завод

 • Дніпропетровська Область, Синельниківський район, село Веселе. вул. Токовая, 2